TV ONLINE - Televize na Internetu zdarma

V archivu České televize je poslední díl Vyprávěj online ke shlédnutí

První díl televizního retro seriálu Vyprávěj, začala Česká televize vysílat již v roce 2009. Tehdy nikdo netušil, jak se seriál popisující život v šedesátých letech stane divácky úspěšný, a děj seriálu Vyprávěj, se rozvine až do 5 sérií, které mají dohromady 115 dílů. Pokud vám některý díl utekl, v archivu České televize jsou všechny předcházející a také především poslední díl Vyprávěj online ke shlédnutí.

Související:archiv ceska televiz ceska televize ceskatelevize.cz česká televize hiv line online online vysilani online vysilani pro tele tele tele tele televize vyprávěj vypravej vyprávěj ww.ceskatelevize archiv ww.ceskatelevize.cz www.ceska www.ceska televize.cz www.ceskatelevize.cz

Nejenom kvalitní výkony herců, ale i dobové kostýmy a kulisy v divácích vzbuzují vzpomínky na tuto nelehkou dobu totalitních let, kdy u nás vládli komunisté. Pokud si chcete i vy zavzpomínat na tuto dobu, nebo se pouze dozvědět a o problémech, které tato doba přinesla obyčejné rodině Dvořákových, je seriál s názvem Vyprávěj tou pravou volbou.

Poslední díl Vyprávěj online ke shlédnutí

a

Seriál Vyprávěj

««« Předchozí text: Nevinné lži online ke shlédnutí v archivu ČT

| 22. 4. 2013 Po 09.38 | Česká televize | trvalý odkaz | 7188x

© Copyright 2005, TV online | Statistika, Radia Online