TV ONLINE - Televize na Internetu zdarma

Všechnopárty - poslední díl v archivu ČT

Legendární televizní moderátor a bavič Karel Šíp již mnoho desetiletí baví nás všechny. Tentokrát jej Česká televize uvádí na televizních obrazovkách jako moderátora Všechnopárty. Jak již název televizního pořadu Všechnopárty napovídá, Karel Šíp se ptá na všechno a všech známým osobností z oblasti kultury, vědy, politiky i sportu a dalších oblastí. Od dob vzniku se ve Všechnopárty vystřídala celá plejáda známých osobností, herců či sportovců, ale také různých vědců či odborníků na různou problematiku. Jak už napovídá sám název tohoto pořadu, ve Všechnopárty se probírají skutečně různá témata a problematiky, od těch volnějších, jako vaření či různé herecké příhody, až po ty odborné a aktuální témata, které hýbou se celým světem.

Související:šíp šíp karel archiv ceskatelevize.cz česká televize jak jako karel karel šíp lit okr ova párty pořad pro sport sport .cz televize všechnopárty vse vsechnoparty všechnopárty ww.ceskatelevize archiv ww.ceskatelevize archiv ww.ceskatelevize.cz www.ceska televize.cz www.ceska televize.cz www.ceskatelevize.cz

Všechnopárty se natáčí v pražském Divadle Semafor, kam mohou i běžní diváci. Pokud však televizní pořad chcete sledovat z pohodlí svého domova a bez nutnosti být před televizí jen v určený čas, jistě Vás bude zajímat archiv ČT, v němž naleznete poslední díl Všechnopárty.

««« Předchozí text: ČT4 sport online Následující text: Cesty domů - poslední díl můžete přehrát online »»»

| 28. 6. 2011 Út 12.42 | Česká televize | trvalý odkaz | 23182x

© Copyright 2005, TV online | Statistika, Radia Online