TV ONLINE - Televize na Internetu zdarma

Cesty domů - poslední díl můžete přehrát online

Televizní seriál Cesty domů můžeme na svých obrazovkách potkávat pravidelně již od roku 2010 na stanici televize Prima. Autory seriálu Cesty domů jsou Barbara Bulvová a Jan Coufal, a seriál samotný byl natočen známým českým režisérem Jiřím Adamcem. Cesty domů popisují emotivní a propletené příběhy dvou znepřátelených rodin, jejichž problémy a hádky sahají až do dávné minulosti. Díky archivu Play.iprima.cz můžete snadno poslední díl přehrát online přímo na vašem počítači. Na webových stránkách iPrima.cz se dozvíte více o tom, kdy a o čem budou nové díly v roce 2013. Odkazy jsou v pokračování textu.

Související:.iprima.cz archiv archiv prima archiv prima cesty cesty domu cestydomu iprima iprima archiv iprima.cz online prima onlin prima online prima online prima.cz pro tele televize online televize prima televize prima archiv televize prima archiv w.iprima.cz ww.iprima.cz www.iprima.c www.iprima.cz

Diváci tak mohou v seriálu Cesty domů vidět dobu, kdy tyto problémy již vygradovali na nejvyšší úroveň, a jedná se skutečně o nepřátelství na život a na smrt, kdy spolu obě rodiny skutečně nejednají, a dle současného vývoje nebudou jednat v rukavičkách.

Poslední díl Cesty domů přehrát

a

Nové díly seriálu Cesty domů v roce 2013

««« Předchozí text: Všechnopárty - poslední díl v archivu ČT Následující text: Krimi zprávy na webu TV Prima mají archiv a jsou online »»»

| 26. 3. 2013 Út 07.51 | TV prima | trvalý odkaz | 8272x

© Copyright 2005, TV online | Statistika, Radia Online